Falun or Law wheel

Коротко про Фалунь Дафа

Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) – це школа самовдосконалення із системи Будди, яка була заснована паном Лі Хунчжи. Основою вчення є «вдосконалення, згідно із властивістю Всесвіту Чжень Шань Жень (Істина Доброта Терпіння). Практика проходить згідно з еволюційним положенням Всесвіту». Вчення Майстра Лі викладені в багатьох роботах, серед яких є книги «Фалуньгун», «Чжуань Фалунь», «Метод повної досконалості за Законом Будди Фалунь», «Суть сумлінного вдосконалення» та збірки віршів «Хун Інь». Ці, та інші роботи, було перекладено 38 мовами. Вони видаються та розповсюджуються по всьому світу.

У практиці Фалунь Дафа основна увага приділяється вдосконаленню свідомості та мислення, або «Сіньсін», що вважають ключовим елементом для збільшення енергії Гун. Висота Гун людини прямо пропорційна її Сіньсін. Поняття «Сіньсін» включає в себе трансформацію моральності (білої матерії) та карми (чорної матерії). Воно також включає в себе терпіння, співчуття та зречення, тобто відмову від бажань та пристрастей звичайних людей та здатність переживати найважчі випробування. Це поняття охоплює дуже багато речей.

Фалунь Дафа також включає в себе самовдосконалення тіла, яке здійснюється шляхом виконання спеціальних вправ. Метою виконання вправ зокрема є зміцнення надприродних здібностей практикуючого та енергетичних механізмів за допомогою його (її) потужної сили Гун. Інша мета – це вироблення багатьох живих істот у тілі практикуючого. У практиці на високому рівні з’являється Безсмертне немовля, а також розвивається багато здібностей. Вправи Фалунь Дафа необхідні для трансформації та вдосконалення таких речей. Така всеосяжна практика самовдосконалення душі та тіла вимагає і вдосконалення, і виконання фізичних вправ, де пріоритетом над вправами є саме вдосконалення. Гун людини просто не буде збільшуватися, якщо вона тільки виконує вправи, і не вдосконалює Сіньсін. Таким чином, вправи є допоміжним засобом для досягнення духовної досконалості.

Фалунь Дафа включає в себе вдосконалення Фалунь або «колеса Закону». Фалунь – це мислячий об’єкт, що обертається, який складається із високоенергетичної матерії. Фалунь, який Вчитель Лі Хунчжи вкладає в нижню частину живота практикуючих, міститься в інших вимірах та постійно обертається, двадцять чотири години на добу (справжні практикуючі можуть отримати Фалунь, читаючи книги Майстра Лі, дивлячись курс його 9 відео лекцій, слухаючи курс його 9 аудіо лекцій, або займаючись разом з учнями Фалунь Дафа). Фалунь допомагає практиці проходити автоматично. Це означає, що Фалунь постійно вдосконалює практикуючих, навіть якщо вони не виконують вправи щохвилини. З усіх практик, які сьогодні розповсюджуються в світі, тільки Фалунь Дафа дозволяє досягти стану, коли «Закон вдосконалює людину».

Фалунь, що обертається, має такі ж властивості, як і всесвіт, та є всесвітом в мініатюрі. Буддійський Фалунь, даоський Інь-Ян, та все в десятисторонньому світі відображено в Фалунь. Фалунь пропонує спасіння практикуючому, коли він обертається всередину (за годинниковою стрілкою), оскільки він поглинає величезну кількість енергії із Всесвіту і перетворює її в енергію Гун. Фалунь також забезпечує спасіння інших, коли обертається назовні (проти годинникової стрілки), тому що він вивільнює енергію, яка може врятувати будь-кого та виправити будь-які неправильні стани. Таким чином, усі, хто опинився біля практикуючих, отримують користь.

Фалунь Дафа - «гармонійний і осяяний мудрістю. Його прийоми прості, бо Великий шлях до Істини завжди простий і доступний». Фалунь Дафа є унікальним з восьми причин:

1. Вдосконалюється Фалунь, а не дань.

2. Фалунь удосконалює людину, навіть якщо вона не виконує вправи.

3. Самовдосконалюється головна свідомість, таким чином, саме людина отримує енергію Гун.

4. Самовдосконалюється як розум, так і тіло.

5. Практика складається з п'яти вправ, які є простими та легкими у виконанні.

6. Не потрібно використовувати думки для того, щоб щось спрямовувати, немає супутніх ризиків, а енергія Гун збільшується швидко.

7. Місце, час і напрямок під час виконання вправ не мають значення, так само, як і те, в якій послідовності їх виконувати.

8. Тіло Закону Вчителя захищає практикуючого, тому можна не боятися шкоди зі сторони злобливих істот.

Таким чином, вчення Фалунь Дафа повністю відрізняється від звичайних методів практик або тих, у яких розвивають «внутрішній еліксир» або Дань.

Початкова точка у практиці Фалунь Дафа одразу знаходиться на високому рівні, що забезпечує найбільш доцільний, швидкий, ідеальний та дорогоцінний метод практики для тих, хто має зумовлений зв’язок або практикував протягом багатьох років за іншими методами, але не зміг виробити Гун.

Коли Сіньсін та Гун практикуючого досягнуть певної висоти, він може досягти алмазно-нетлінного тіла в звичайному суспільстві. Людина може також досягти «відкриття Гун», просвітління та піднятися на вищі рівні. Тим, хто має велику рішучість, слід практикувати за цим істинним вченням, прагнути до досягнення свого найвищого рівня, піднімати свій Сіньсін та залишати свої пристрасті. Тільки в цьому випадку можлива духовна досконалість.

Цінуйте – Закон Будди перед вами!